İnevi Medikal

Biz Kimiz?

Şirketimiz medikal sektördeki tecrübesini bir üst seviyeye taşımak amacıyla yola çıkan ULAŞ İNEVİ tarafından Mayıs 2016’da kurulmuştur. Türkiye’nin başkenti ANKARA’da bulunan şirket merkezimiz ülke çapında geniş hizmet ağıyla hizmet vermektedir. Aferez konusunda uzman kadrosuyla yola çıkan ekibimiz her geçen gün dünyada artan sağlık hizmeti talebi konusunda en iyi hizmeti vermek amacıyla Türk Tıp Camiasının hizmetinde olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Türkiye’de özellikle yoğun bakım ve aferez alanında gerçek ve bilimsel kanıta dayalı bilgileri temel alan bir kuruluşla Türk halkının ve Türk Tıp çalışanlarının en iyi ve en doğru tedavilere en kolay ve hızlı yoldan erişimini sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye’de mevcut sağlık hizmeti veren firmalar içerisinde ulaşılabilirlik ve yenilikçilik alanında en çok tercih edilen şirketi olmak ve ulusal olarak çığır açan tedaviler sunarak Türkiye’deki en iyi medikal firma olmak.

Materni Medical

Materni Hakkında

Materni’nin misyonu hastanelerde güvenli bebek beslenmesi için yüksek kaliteli, hijyenik olarak üstün ürünler geliştirmek, üretmek ve dağıtmaktır. Bunlar Pediatri bölümündeki prematüre bebekler, yeni doğanlar ve bebekler için uygundur.

Materni, aksesuarların beslenmesi için mekanik, kimyasal ve mikrobiyolojik kriterler hakkındaki güncel kılavuzlara uygundur. Şişelerimiz ayrıca ev kullanımı için standartlara uygundur. Tüm ürünler ISO Sınıf 6 temiz odalarda üretilmektedir.

Mekanik Kriterler

Şişelerimiz ve emziklerimiz BS EN 14350-1: 2004 standardına göre spesifik mekanik testlere tabi tutulur ve EN 14350: 2004 standardı ile uyumludur.

Mikrobiyolojik Kriterler

Tüm Materni ürünleri kontrollü bir ortamda yapılır ve sonuç olarak güvenli kullanım için hijyenik gerekliliklere uygundur. Bu, etilen oksitin tartışmalı kullanımını önler. Mikrobiyolojik özelliklerin üretim süreci boyunca tutarlı kalmasını sağlamak için düzenli testler yapılır. 2073/2005 sayılı Tüzük (AET) ile uyulur.

Kimyasal Kriterler

Tüm ürünlerimizde kullanılan malzemeler ve bunların migrasyon özellikleri 10/2011 sayılı Yönetmelik (AB) ve BS EN 14350-2: 2004 standardına uygundur.

Tam Kontrollü

Tüm Materni ürünleri, tam otomatik bir prosedürle tek paketlenmiş, kullanıma hazır bitmiş ürüne dönüştürülen, beslemeye uygun (bisfenol A ve ftalat içermeyen) malzemelerden üretilmiştir. Gerekli periyodik kontroller IFS PAC güvenli kurallarına göre gerçekleştirilir. Hammaddeler ve bitmiş ürünler% 100 izlenebilir.